• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Гирьовий спорт для всіх. Брав участь

Доданий
25.09.2018
Номер
6
Спорт

Проект має за мету, залучити кошти для придбання додаткового обладнання та інвентаря, що дасть можливість створити умови для занять гирьовим спортом. Окрім оздоровлення, розвитку фізичних якостей, ключовим вважається участь у змаганнях міжнародного рівня. Команда гирьовиків міста Канева гостро потребує єдиної спортивної форми, бажано з гербом держави.

Автор проекту
Микола
Микола Козин
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Пилипенка, 14, Канів

Опис

Локалізація проекту

Черкаська область м. Канів вул. Пилипенка, 14

Короткий опис проекту

Гирьовий спорт для віх.

Повний опис проекту та прогнозний опис витрат

Проект має замету залучити кошти для придбання додаткового обладнання та інветаря, що дасть можливість створити максимально сприятливі умови для занять гирьовим спортом. Окрім оздоровлення, розвитку фізичних якостей, ключовим вважається участь у змаганнях міжнародного рівня. За кошти проекту буде здійснено закупівлю єдиної спортивної форми (з гербом України). Перспективним розглядається організації та проведення в місті Каневі змагань місцевого, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Зал для занять гирьовим спортом зручно поєднується зі спортивною залою ( місцем проведення змагань) та роздягальнями, душовими та туалетами.

Мета проету

Привернути увагу громади та пошуку шляхів вирішення проблем, що склалися навколо гирьового спорту. Залучення населення громади до здорового способу життя. Використати кошти для поліпшення матеріально-технічного забезпечення, створення належних умов для регулярних занять гирьовим спортом.

Пропоноване рішення, щодо розв'язування проблеми і його обгрунтування

Для вирішення проблем, що склалися через відсутність інвентаря та обладнання, місця для проведення навчально-тренувальних занять гирьовим спортом, використовується кімната силової підготовки Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 з наявним інвентарем та обладнанням якого критично не вистачає. Залучення коштів дасть можливість суттєво поліпшити умови проведення занять та придбати необхідний інвентар, обладнання.

Для кого цей проект

Проект розрахований для навчально тренувальних занять команди гирьовиків, членів гуртків, учнів 9-11 класів для занять гирьовим спортом, атлетизмом та силовою підготовкою. Спортивні споруди школи ефективно використовуються для задоволення потреб різних вікових груп населення.

План заходів з реалізації проекту

Придбання:
1.Тренажери
2.Розбірні гантелі
3.Гирі
4.Спортивна форма
5.Штанга та лавка
6.Силовий тренажер

Ключові показники оцінки результату проекту

Залучення громади міста Канева до регулярних занять фізкультурою та спортом.

Орієнтовна загальна вартість проекту

50000 грн.

Фотографії